Çocuklar için Malta eğlencesi. Malta’da bir çocukla tatil. Nasıl eğlenilir ve nereye gidilir? Çocuklarla tatil

Malta için mükemmel olduğu için çok popüler Ailecek tatil: mükemmel sayesinde Coğrafi konum, ılıman iklim, temiz Sıcak deniz, yerel halkın antik kültürü ve misafirperverliği, her yıl çocuklarla turistleri cezbetmektedir.

Malta Eyaleti, eski bir İngiliz kolonisidir. resmi dilİngilizcedir, ülke üç ana ada içerir — Malta, Gozo, Comino ve birçok küçük ada. Eyaletin başkenti, birçok mağazanın ve konforlu otelin yoğunlaştığı Valletta’dır, buradan heyecan verici çocuk gezilerinin çoğu gider.

Malta’nın iklimi Akdeniz’dir — ılıman kışlar ve sıcak güneşli yazlar ile Haziran-Ağustos aylarında ortalama sıcaklık 26–28 ° C’dir, hafif esinti sayesinde burada yaz yüksekliğinde bile dayanılmaz bir sıcaklık yoktur.

Maltada çocuklu tatiller, turist rezervasyonu olmadığı ve otellerin çoğu sıradan Malta şehirlerinde bulunduğu için dünyadaki diğer tatil yerlerindeki tatillerden farklıdır. Gün boyunca, siesta Malta’da hüküm sürer, ancak tatil beldeleri, ziyaretçilerin iyiliği için genellikle gözlenmez.

Malta’nın plajlarının çoğu kayalıktır, ancak kumlu olanlar da vardır; güçlü alt akıntılar, gelgitler ve akıntıların yanı sıra denizde tehlikeli balıklar veya denizanaları yoktur, bu da yüzmeyi çocuklar için kesinlikle güvenli kılar. Çoğu Malta oteli, plaja alternatif olarak kullanılabilecek yüzme havuzlarına sahiptir.

Malta’da her zevke ve bütçeye uygun konaklamayı seçebilirsiniz: Restoranları, yüzme havuzları, spor merkezleri ve çocuk eğlenceleri ile birçok villa ve pansiyon bulunmaktadır. Ülkenin otelleri 2 yaş altı çocuk için bebek karyolası için ek ücret talep etmemektedir. Ve bir ihtiyacınız varsa, her zaman bir dadı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Malta’da bebek maması konusunda da sorun olmayacak: geleneksel mutfak kesinlikle çocukların damak tadına uygun (birçok kafede çocuk menüsü vardır) ve çok küçük çocuklar için eczanelerde ve büyük süpermarketlerde satılan kavanozlarda bebek maması satın alabilirsiniz. .

Tüm Aile İçin Malta Tatil Köyleri

Malta’da çocuklu aileler için en cazip tatil köyleri, Malta’nın kuzeyindeki konforlu kumlu plajlara sahip Aura tatil beldeleridir. Birçok farklı atraksiyona sahip bir su parkı, çocuk havuzları, oyun odaları ve çocuk kulüpleri bulunmaktadır.

Popüler tatil beldesi St. Pauls Bay otelleri, çocuklu aileler için en konforlu tatili sunuyor. Ayrıca aile sevenler için, tenha bir otel konumu, güzel kumlu plajlar ve medeniyetin el değmemiş doğası ile ayırt edilen Marfa beldesi uygundur.

Malta’nın başkentinden yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta, Meliha beldesinde en uzun Kumlu plaj her türlüsünü bulabileceğiniz bir ada plaj tatiliçocuklarla.

Malta aile tatilleri için mükemmeldir, ülkenin otellerinde bir çocuk için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz ve deniz kıyısında tüm aile için ilginç olacak çok sayıda eğlence vardır. Malta’da çocuklarla tatil sadece kumlu ve kayalık plajlar değil, aynı zamanda şövalye geçmişine geri dönme ve ortaçağ surlarını ve zindanlarını görme fırsatıdır.
Kişisel verilerin işlenmesine rıza

Malta eğlence ve çocuklar için ilgi çekici yerler

Malta’da çocuklarla tatil yaparken Splash and Fun Park’ı mutlaka ziyaret edin veya deniz parkı Bebeğin yunuslarla yüzebileceği Mediterraneo Deniz Parkı. Bir başka popüler eğlence çocuk parkı- Popeye — denizci Popeye hakkında kayıtsız genç karikatür izleyicileri bırakmayacak.

Daha büyük çocuklar şövalye temasıyla ilgili gezilerle ilgilenecek, bu nedenle Valletta’daki Büyük Üstatlar Sarayı’na bakmayı unutmayın. Farklı ülkeler barışın yanı sıra sabahları muhafız değişimini izleyebileceğiniz Ulusal Savaş Müzesi.

Ayrıca birçok kalıntı ve hazineye ev sahipliği yapan St. Paul Batık Kilisesi’ni ziyaret edin. 3. yüzyılda inşa edilen Rabat ve St. Agatha’nın antik yeraltı mezarları çok güçlü bir izlenim bırakıyor.

Turistik ürünün bir parçası olan turizm hizmetlerinin Müşterisi ve Başvuruda belirtilen kişilerin (turistlerin) yetkili temsilcisi olarak, Acentenin ve yetkili temsilcilerinin verilerimi ve Başvuruda yer alan kişilerin (turistlerin) verileri: soyadı, adı, soyadı, doğum tarihi ve yeri, cinsiyet, vatandaşlık, seri, pasaport numarası, pasaportta belirtilen diğer pasaport verileri; ikamet ve kayıt adresi; Ev ve cep telefonu; adres E-posta; ve ayrıca Tur Operatörü tarafından oluşturulan turistik ürüne dahil olanlar da dahil olmak üzere turizm hizmetlerinin uygulanması ve sağlanması için gerekli miktarda, herhangi bir işlem için kişiliğim ve Başvuruda belirtilen kişilerin kimliği ile ilgili diğer veriler toplama, kaydetme, sistemleştirme, biriktirme, depolama, açıklama (güncelleme, değiştirme), çıkarma, kullanma dahil olmak üzere (bunlarla sınırlı olmaksızın) Uygulamada belirtilen kişilerin kişisel verilerim ve verileriyle gerçekleştirilen (işlem) veya bir dizi eylem (işlemler). , aktarım (dağıtım, tedarik, erişim), duyarsızlaştırma, engelleme, silme, kişisel verilerin imhası ve ayrıca mevcut mevzuat tarafından öngörülen diğer eylemlerin uygulanması Rusya Federasyonu bilgi ve telekomünikasyon ağları dahil olmak üzere otomasyon araçlarını kullanarak veya bu araçları kullanmadan kişisel verilerin bu araçlar kullanılmadan işlenmesinin, otomasyon araçları kullanılarak kişisel verilerle gerçekleştirilen eylemlerin (işlemlerin) niteliğine uygun olması, yani verilen algoritmaya göre, somut bir ortama kaydedilen ve kart dosyalarında veya diğer sistematikleştirilmiş kişisel veri koleksiyonlarında bulunan kişisel verilerin aranmasına ve / veya bu tür kişisel verilere erişimin yanı sıra aktarıma (çapraz dahil olmak üzere) izin verir. Sınır) bu kişisel verilerin Tur Operatörüne ve üçüncü şahıslara — Acentenin ve Tur Operatörünün ortaklarına.

Kişisel verilerin işlenmesi, bu sözleşmeyi yerine getirmek için (sözleşme şartlarına bağlı olarak, işleme amacı dahil olmak üzere) Acente ve yetkili temsilcileri (Tur Operatörü ve doğrudan hizmet sağlayıcılar) tarafından gerçekleştirilir. seyahat dökümanları, konaklama tesislerinde ve taşıyıcılarla oda rezervasyonu, verilerin yabancı bir devletin konsolosluğuna aktarılması, ortaya çıktıklarında talep sorunlarının çözülmesi, yetkili devlet organlarına bilgi verilmesi (mahkemelerin ve içişleri organlarının talebi dahil).

Tarafımdan Temsilci’ye aktarılan kişisel verilerin güvenilir olduğunu ve Temsilci ve yetkili temsilcileri tarafından işlenebileceğini onaylıyorum.

Acentenin ve Tur Operatörünün bana sağladığım e-posta adresine ve/veya cep telefonu numarasına e-posta/bülten göndermesine izin veriyorum.

Başvuruda belirtilen kişilerin kişisel verilerini sağlama yetkisine sahip olduğumu onaylıyorum ve denetim kurumlarının yaptırımlarıyla bağlantılı kayıplar da dahil olmak üzere, uygun yetki eksikliğimden kaynaklanan tüm masrafları Acente tazmin etmeyi taahhüt ediyorum.

Kendi özgür irademle verdiğim metnin, kendi menfaatim ve Uygulamada belirtilen kişilerin menfaatleri doğrultusunda, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin muvafakatnamenin elektronik ortamda veri tabanında ve/veya kağıt üzerinde saklandığını ve onayladığını kabul ediyorum. kişisel verilerin yukarıdaki hükümlere uygun olarak işlenmesine ve aktarılmasına rıza gösterdiği ve kişisel verilerin sağlanmasının doğruluğundan sorumlu olduğu gerçeği.

Bu rıza süresiz olarak verilmiştir ve herhangi bir zamanda tarafımca ve belirli bir kişi açısından, Başvuruda belirtilen kişisel verilerin konusu, belirtilen kişi tarafından Temsilci’ye yazılı bir bildirim gönderilerek iptal edilebilir. posta.

Kişisel verilerin konusu olarak haklarımın Temsilci tarafından bana açıklandığını ve benim için açık olduğunu onaylıyorum.

İşbu belgeyle, bu onayın geri çekilmesinin sonuçlarının Temsilci tarafından bana açıklandığını ve net olduğumu onaylıyorum.

Bu Onay, bu Uygulamanın bir ekidir.

Akdeniz denilince aklınıza ne geliyor? Hemen denizin dipsiz mavisine dalmak ve sonra küçük (hatta ıssız) bir adanın yumuşak ışınlarının altında uzun bir süre güneşlenmek istersiniz. Malta adası böyle bir arzuyu yerine getirmek için idealdir. Burada dinlenmek, büyük arzular ve mütevazı fırsatlar arasında karlı bir uzlaşmadır.

Malta’da tatil artıları ve eksileri

Kaç kişi — çok fazla fikir. Bazıları rahatlama arayışı içinde dağlara tırmanıyor, diğerleri televizyonlu bir kanepe hayal ediyor ve “kıyı yakın olsun”. Malta adasının tüm artıları ve eksileri.

Kesinlikle evet, çünkü:

 • Pek çok ilgi çekici yer var ve hepsi neredeyse birbirine yürüme mesafesinde;
 • ılıman iklim ve sıcak hava tüm yıl boyunca dinlenmeye elverişlidir;
 • farklı yaşlardan insanlar kendilerine eğlence bulacaklar: çocuklar su parkları, akvaryum ve çocuklar için sayısız eğlence programı ile eğlenecekler, gençler diskolarda ve kulüplerde unutulmaz geceler geçirecekler ve yaşlılar müzeler, kütüphaneler ve zanaat kasabalarında dolaşacaklar. (bu arada, saygıdeğer yaştaki insanlar için birçok kulüp ve dans pisti var);
 • en iyi yer dalış için. Batık gemileri aramak için Malta kıyılarında değilse nerede ?! Temiz su güneş ışınlarıyla kesilmiş, birçok balığı barındıran ve bir rüyaya dalmış olan kalıntılar (muhtemelen batık Atlantis’in) canlanıyor — Malta’da dalış böyle bir şey;
 • tam bir güvenlik duygusu. Avrupa Ana, Maltalıların topraklarında düzeni nasıl koruduklarını sadece kıskanabilir;
 • her şey için makul fiyatlar: odalar, yemek, hediyelik eşyalar, ulaşım;
 • iyi gelişmiş ulaşım altyapısı — adaya doğrudan uçuşlar (uçak ve feribotla) ve duraklarda uzun süre durmak zorunda değilsiniz.

Dünya haritasında sadece bir nokta

Not! Rusya ile Malta* arasında vize rejimi bulunmaktadır. Bu nedenle yola çıkmadan önce Schengen vizesi alınması gerekmektedir.

Malta’daki tatillere “karşı” argümanlar:

 • ile birlikte kıyı şeridi Malta’nın altı adasının hepsi şanssız. Çok az kumlu plaj vardır — çoğunlukla hepsi kayalıktır;
 • birkaç park alanı. Malta’da bitki örtüsü oldukça kıt ve seyrektir;
 • bir arkadaşı dağlara çağırarak sınamak, ne yazık ki, işe yaramaz — dağ yok, tek bir nehir bile yok;
 • alışverişten zevk almanız da pek mümkün değil — burada her şey ithal ediliyor ve bu nedenle fiyatlar “bozuluyor”.

Ek bilgi! Moskova’dan Malta’ya uçaklar haftada 3–4 kez uçuyor (en yoğun sezonda bile). Uçuş ortalama 4 saat 10 dakika sürmektedir.

Malta tatil beldesi

Malta, Malta takımadalarındaki altı adadan biridir. 3 ada ıssız. Malta’da hangi tatil köylerini takımadalarda bulamayacaksınız — zenginler için değil, gençler için ve barış ve yalnızlık isteyen insanlar için, “ruh eşi” ile birlikte olanlar ve onsuz olanlar için. Peki Malta’da nerede dinlenmeli?

Başkente acele edin

Valletta sadece Malta’nın başkenti değil, aynı zamanda tüm Malta’nın başkentidir. müze kompleksi altında açık hava… Burada birçok tarihi mekan var. Bu yüzden kış tatili Malta’da birçok insan Valetta’da geçirmeyi tercih ediyor. Ayrıca, sadece finansal açıdan karlı değil, aynı zamanda konfor açısından da rahattır. iklim koşulları- kışın hava +15 santigrat derecenin altına düşmez.

Ödemek Dikkat! Valletta’da 365 Katolik katedrali ve 2 ulusal müzeler: arkeolojik ve askeri.

“Kum” tatil köyleri

Malta’ya güneşlenmek ve beyaz kumlara uzanmak için gidiyorsanız Mellieha kasabasında kalmalısınız. “Artıları” — sığ suda çocuklar için endişelenmenize gerek yok, sahil şeridi yeterince geniş ve uzun ve şehir altyapısından uzakta bulunuyor (bazıları bunu bir dezavantaj olarak görüyor). “Şişman eksi” — sezonun zirvesinde burası çok kalabalık.

Tatil beldeleri Cherkeva ve Marfa da iyi bir sahil kum şeridine sahiptir. Malta’ya çocuklarla gidiyorsanız, bu şehirler bir önceliktir.

Malta pek çok kumsalla övünemez

Yerden almak

Biri kum tepelerini görmek için Golden Bay’e gidiyor, koyu kırmızı kumlara uzanıyor ve en saf sularda yüzüyor. Ve Avrupa’nın her yerinden gençler burada toplanıyor, dalış yapmak, “muz” sürmek ve adanın doğal güzelliğinin kuşbakışı tadını çıkarıyor. Bütün bunlar, Golden Bay’in eşsiz konumu ve rüzgarı “besleyen” hızlı su akıntıları sayesinde mümkün. Bu kasabadaki gece kulüpleri ve gençlik diskoları “son müşteriye kadar” çalışır.

Malta’nın başka bir tatil beldesi — St. Julian’s — onun gerisinde kalmıyor. Sadece buradaki her şeyin çok daha pahalı olması ve bazen kalitenin diğer yerlerden daha kötü olması farklıdır. Bu, para karşılığında her türlü eğlenceyi sunmaya hazır, oldukça gürültülü bir “gece” tesisidir. Pacherville bölgesinde yoğunlaşmıştır çoğu eğlence kulüpleri, restoranlar ve diskolar.

Not! Avrupa’nın her yerinden insanlar şanslarını St. Julian’ın kumarhanelerinden birinde denemek için akın ediyor.

“Lüks” tatil köyleri

Sliema, en iyi mağazalara, butiklere ve alışveriş merkezlerine ev sahipliği yapan başkent Valletta’nın bir banliyösüdür. Buradaki otellerin ve otellerin çoğu üç yıldızlı. Sliema’da lezzetli deniz ürünleri yemeklerinin hazırlandığı çok sayıda pahalı catering işletmesi var.

Bir notta! Marsascala beldesinde ayrıca alışveriş, eğlence (hem gece hem gündüz) ve su sporları bulunur.

Malta’nın pahalı tatil köyleri iki şehir daha tarafından temsil edilmektedir — Bugiba ve Aura. Açıklamaları Slima ve Marsaskala’dan pek farklı olmayacak.

Malta adalarından birinde tatil — Gozo

Malta’dan sonraki ikinci Gozo adası, yalnızca iki tatil şehri — Marsalforn ve Xlendi ve birçok sahil köyü ile temsil edilmektedir. Küçük, rahat kasaba 80'lere kadar Shlendi balıkçı köyü, ancak hızla gelişen seyahat endüstrisi kaderinde önemli bir rol oynamıştır. Bu şehri gezilecek yerler listesine dahil etmeye karar veren herkes için burada bir huzur ve uyum hissi ortaya çıkıyor.

Sualtı Malta’nın Sırları

Bu nispeten küçük takımadalar, yalnızca karada bulunanlarla değil, birçok ilginç manzarayla doludur. Sadece kendinizi Aura beldesinin kıyısındaki sualtı krallığında bulduğunuzda, kendi gözlerinizle ünlü Jacques-Yves Cousteau “Calypso” gemisini görebilirsiniz.

40 m derinliğe batırılmış 3 metrelik Kurtarıcı İsa heykelini gören herkes sembolik ve felsefi olarak derin bir şey bulur. güneş, kırılgan dünyevi dünyayı koruma talebini sembolize eder.

çocuklar için Malta

Splash & Fun Su Parkı, adalara çocuklu seyahat edenler için en iyi eğlence yeridir. Avrupa’nın en büyük su parklarından biri olarak tüm güvenlik standartlarını karşılamaktadır. Splash & Fun Su Parkı son derece iyi bir konumdadır — Sliema’dan 8 km ve tam kıyıda Akdeniz… Parkın “vurgulaması”, 15 metrelik yapay dalga ve süper top ile bir cazibe merkezidir. Malta’daki tek su parkı değil, ancak makul fiyatları ve çok çeşitli cazibe merkezleri nedeniyle turistler arasında en popüler olanıdır.

Malta Ulusal Akvaryumu

Bir yetişkin ve bir çocuğun eşit derecede ilgilenmesi için Malta’da dinlenmek için en iyi yer neresidir? Çocuklar için oyun alanlarının olduğu yer. 20 bin metrekarelik bir alanda tatil beldesi Aura’da. m Malta Ulusal Akvaryumu. 2013 yılında inşa edilmiş, her biri sualtı dünyasının herhangi bir temsilcisi hakkında bilgi alabileceğiniz bir ekrana sahip 26 akvaryum içermektedir.

tünel Ulusal Akvaryum Malta sadece 1,7 m yüksekliğindedir

gastronomik keşifler

Malta mutfağının ilişkilendirildiği ilk şey, çok büyük porsiyonlardır. Ve ayrıca: en taze deniz ürünlerinden hazırlanan yüzlerce yemek var; çeşitli hamur işleri ve tabii ki tavşan yahnisi gibi geleneksel sıcak yemekler.

Malta’nın İtalya ve Libya’ya yakınlığı Malta mutfağını da etkilemiştir. Bu nedenle mürekkep balığı mürekkebi ile spagetti veya ıspanak köftesi burada kendi tarifi olarak dağıtılır.

Not! Adanın hinterlandında geleneksel Malta mutfağını tatmak daha iyidir — ilk olarak, daha ucuzdur ve ikincisi, yerel şefler geleneksel aile tariflerine göre yemek pişirirler.

Malta adasındaki en popüler kafe ve restoranlardan şunlara dikkat edilmelidir:

 • Lezzet (hem geleneksel yemekleri hem de örneğin Vietnam veya Japon yemekleri sipariş edebilirsiniz);
 • Restoran — romantikler ve pahalı lezzetleri bilenler için;
 • Ryan’s Irish Pub — en popüler gece kulübü;
 • SJi’s Smoot — caz ve lezzetli dondurma sevenler için bir kafe;
 • Meşgul Arı, neredeyse hiç kapanmayan tatlılar ve çocuklar için favori bir mekandır.

Malta’daki tatiller, iş ve eğlencenin “fırtınalı” bir karışımıdır. Avrupa’nın en iyi spasında güneşlenmek, kristal berraklığındaki deniz suyuna sıçramak, bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatmak keyifli olacak. Ve yararlı — konuşulan İngilizceden önemli ölçüde gelişecek, antik tarih alanındaki bilgiler doruk noktasına ulaşacak, “güneş” D vitamini “şifa” tuzlu deniz suyu nedeniyle sağlık eklenecek. taç iyi dinlenmeler Malta gastronomi — tadı güzel, sağlıklı — sağlıklı olacak.

* Vize rejimine ilişkin bilgiler Ağustos 2018 itibariyle geçerlidir.

Malta’nın ılıman, konforlu iklimi, adanın çocuklu aileler için harika bir yer olarak popülaritesine katkıda bulunur. Gezi, özellikle tarih, şövalyelik özellikleri ve antik anıtlarla zaten ilgilenen okul çocukları için ilginç olacak. Herhangi bir çocuk, romantik ve cesur şövalyelerin beyliği olarak kabul edilen yeri görmekle ilgilenir. Ancak Malta turizm hizmeti, en küçük çocukların çıkarlarını da dikkate alır. Malta tatil beldesinde çocuklarla dinlenmenin avantajları arasında şunlar bulunmaktadır.

 1. adada mayıstan ekime kadar sürer, tüm aile ile bir gezi için en uygun ayı seçmek kolaydır. En temiz denizin hem havası hem de suyu bu dönemde ılık olacaktır.
 2. olduğu gibi çok zaman harcayabilirsiniz Aşırı sıcak tatilciler hafif bir esinti ile tazelenir. Su ve güneş tedavileri çocuğun sağlığına olumlu etki yapacaktır.
 3. Tatil beldelerindeki Malta otelleri, çocuklu aileler için konforlu koşullar sunar, mükemmel bir çocuk altyapısı geliştirmişlerdir.
 4. Çocuklar Malta’daki tatillerini bir dil okulunda okumakla birleştirebilirler; adada bunlardan birçoğu ve farklı program türleri vardır.
 5. 6 yaşından büyük çocuklar adada kaldıkları süre boyunca benzersiz koşullarda büyük ölçüde yararlanabilirler.
 6. Malta, gezegendeki en güvenli yerlerden biri olarak kabul edilir, bu nedenle ebeveynlerden biri çocuklarla seyahate çıkabilir.
 7. Ada, plajdan boş zamanlarınıza ayırabileceğiniz birçok farklı eğlence seçeneği sunuyor. Hem okul öncesi hem de ergenler için eğlenceli olacak bir rekreasyon programı oluşturabilirsiniz.
 8. aile tatili, kaliteli hizmet ve otel personelinin ilgisi ile birleştirilmiştir.

Bir plaj tatilinin özellikleri

- kayalık. Ancak yakınlarda bulunan bazı konforlu oteller güzel koylar, kendi özel plaj alanları temiz kumlu, dinlenmek için rahat koşullar. Büyük bir gelgit olmadığı için denizde yüzmek güvenlidir, denizanası veya tehlikeli balıklar kıyıya yakın yüzmez. Hemen hemen her otelde bulunan havuz başında rahatlıkla dinlenebilirsiniz.

Hangi oteller çocuklarla yaşamak için en konforlu koşulları sağlıyor?

Malta — iyi bir seçim çocuklu aileler için. Adada her yaştan ziyaretçi için iyi düşünülmüş bir altyapıya sahip birçok otel var.

Otel animatörleri hem plajda hem de otelin kendisinde çocukları ve gençleri eğlendirir. Çocuk sadece oynamakla kalmayacak, aynı zamanda İngilizcesini de geliştirecek, Malta geleneklerini tanıyabilecek, şövalyeler hakkında birçok büyüleyici hikaye duyacak. Ebeveynler, beslenme sorunları korkusu olmadan yürümeye başlayan bir bebekle bile seyahat edebilir. Otel kafelerinde, belirli bir diyete sahip bir çocuk için bir menü sipariş edilir ve eczanelerde veya süpermarketlerde her zaman kavanozlarda bebek maması bulunur.

 • Üç yıldızlı otel Plevna, elverişli bir konuma ve iyi bir hizmet düzeyine sahiptir. Bir oda sipariş ederken, her şey dahil bir seçenek seçebilirsiniz.
 • Riviera Tatil Köyü ve kaplıca adanın kuzey kıyısında, konaklama için düşük fiyatlar, tüm seyahat severlere misafirperver bir tutum, müşterilerin istek ve isteklerine özenli bir tutum sunuyor.
 • St. Paul Körfezi kıyısında, bölgede geniş bahçe rahat otel DolmenResort yer almaktadır. İçinde, güç sistemini kendi takdirinize göre seçebilirsiniz. Otelin kendine ait özel plajı bulunmaktadır.
 • Radisson Blue Golden Sands Resort’un ideal konumu, denizde rahatça dinlenmenizi sağlayacaktır. temiz plaj ve eğlence merkezlerini ziyaret edin.
 • Mellieha Körfez Otel Mellieha mezrasında güzel bir kompleks. Eğlence yerlerinden uzak ama kendine ait kumsalı, yüzme havuzu var ve adaya minik çocukları, yeni doğmuş bebekleri ile gelenler için harika.

Beş yıldızlı Hilton Malta, Westin Dragonara Resort otellerini de tavsiye edebilirsiniz. Bebek 2 yaşından küçük ise odaya kendisi için ücretsiz yatak konulacaktır. Gerekirse, çocuğa bir dadı sağlanabilir, bu onun sakin olmasını sağlar, bu sadece daha büyük çocuklar, ergenler için ilginçtir.

Malta’ya seyahat etmeden önce, en çok şey hakkında bilgi almaya değer. ilginç eğlence çocuklar için bu, zamanı mükemmel bir şekilde planlamayı, mümkün olduğunca çok sayıda ilginç manzara görmeyi mümkün kılacaktır. Adada her yaştan çocuk için harika rekreasyon alanları var.

Denizci Popeye köyüne yapılacak gezi kesinlikle çocukları memnun edecek. Filmin çekimleri için inşa edildi ve şimdi eşsiz bir eğlence parkı olarak kullanılıyor. Temel Reis Köyü’nde çocuklar rengarenk balıkçı kulübelerine ve teknelere bakmaktan keyif alacaklar. Ve köyün yakınında parkta ve eşsiz turistik mekanlarda eğlenebilir, rahat kafelerden birinde yemek yiyebilirsiniz.

Temel Reis Köyü

Splash ve Fun Park’ta çocukları su kaydırakları, oyun alanları bekliyor. Eşsiz dalga havuzu her yaş için eğlence sağlar.

Deniz parkı tarafından deniz hayvanları (yunuslar, deniz aslanları) ile tanışma sağlanacaktır. İzleyiciler için hayvanlar ve eğitmenleri çok şey bırakacak heyecan verici şovlar sergilediler. canlı izlenimler çocuklarda.

Ebeveynler, çok güzel Blue Lagoon’da genç çocukları için jeep safarileri veya tekne gezintisi rezervasyonu yapabilir.

Malta — Mavi Lagün

Elbette, özelliklerini gösteren çiftliklerden birini ziyaret etmeyi ilginç bulacaklardır. Gündelik Yaşam, Malta’nın hayatı.

Malta’da Çiftlik

Fabrika gezisi çocukları sevindirecek Playmobil bu sırada en sevdikleri oyuncakların üretimini görebilirler. Küçük gezginler fabrikayı gezdikten sonra lunaparka giderler.

Temel Reis Denizci Köyü, Malta

Malta en iyilerinden biri olarak kabul edilir. güvenli ülkeler dünyada, bu yüzden bir aile tatili geçirmek için harika bir yer. Çocuklar ve tüm aile için harika hava ve bol eğlence, harika bir tatilin anahtarıdır..

Malta bir yaz destinasyonu olarak kabul edilir ve çocuklu aileler zevklerine göre bolca eğlence bulabilirler. Özellikle çocuklar farklı yaşlardaysa, çocuklarla ilginç bir tatil planlamak her zaman kolay değildir, çünkü tüm istek ve dilekleri sağlamanız gerekir. Malta, su parkından Mdina’daki işkence müzesine, alışverişten yamaç paraşütüne kadar her yaştan çocuğa yönelik aktiviteler sunuyor.

En iyilerinden biri popüler yerler yaz aylarında çocuklu aileler için Splash ve Fun Park su parkıdır. Su kaydırakları, oyun alanları ve Avrupa’nın en büyük dalga havuzu ile çocuklarınız evden çıkmak istemeyecek. Su parkından birkaç adım ötede, yunusların ve deniz aslanlarının size ilginç şovlar göstereceği ve 8 yaşından büyük çocukların onlarla yüzebileceği Mediterraneo Deniz Parkı bulunmaktadır.

Çok genç misafirler için ideal mekan rekreasyon denizcinin köyü Popeye Popeye Köyü olacak. Bu köy 1980 yılında denizci Temel Reis’in çekimleri için inşa edilmiştir. Dev balıkçı tekneleri ve eski balıkçı kulübeleri ile bu muhteşem köy, pitoresk bir körfezin kayalıklarında oturuyor. Burada sizi bekleyen tek şey nefes kesici manzaralar değil. Köyün yakınında bulunur güzel plaj en saf su ile su kaydırağı ve ekipman için suda yaşayan türler Spor Dalları; ve en üstte iki katlı bir oyun alanı ve ilgi çekici yerlere sahip bir çocuk eğlence parkı var. Köyde ayrıca çocuklarınızın bitmek bilmeyen coşkulu sesleri eşliğinde dinlenip bir şeyler atıştırabileceğiniz barlar ve restoranlar da bulunuyor.

Malta, çocuklarınıza Mdina Zindanları ve sergi kompleksleri Malta Deneyimi, Zurrieq’teki Blue Grotto’da tekne gezintisi, jeep safari, binicilik ve keşif çiftçilik… Ve eğer sıkılırlarsa, Comino Adası’ndaki Blue Lagoon gezisi tüm aile için büyülü bir macera olacak! Blue Lagoon, kristalli sığ koy Temiz su ve iki ada (Comino ve Cominotto) arasındaki beyaz kum, muhtemelen takımadaların en güzel plajı. Ve güneş kreminizi unutmayın!

Yaz aylarında tüm olanaklara ve cankurtaranlara sahip kuzey sahili plajları — mükemmel bir yer küçük çocuklu aileler için sıcak suya girmekten ve kumdan kaleler yapmaktan mutluluk duyacak. Malta gezilecek yerler de bakin.

Hayat, muzik, seyahat